Earthrise: Gra MMO z gatunku science-fiction niedługo w wersji Free-2-Play

16.11.2011 o godzinie 13:44 w Newsy

Osadzona w odległej przyszłości akcja gry Earthrise już niebawem będzie dostępna dla was w wersji Free-2-Play. Masthead Studios zdecydował bowiem o zmianie modelu gry na darmowy, a nastąpi to prawdopodobnie na początku przyszłego roku.
Earthrise

Earthrise

Zdecydowanie jest na co czekać, bowiem po zapoznaniu się z fabułą gry, niejeden doświadczony gracz z pewnością zapała chęcią zagrania w Earthrise. Gra client przenosi was w czasie do odległej przyszłości, gdzie garstka klonów planuje odbudowę cywilizacji ludzkiej na spustoszonej Trzecią Wojną Światową planecie Ziemia. Wybucha jednak wojna domowa i właśnie w tym momencie gracz ląduje w grze. Wartka akcja, możliwość idywidualnego kreowania nie tylko postaci, ale także broni, wyposażenia i futurystycznych pojazdów sprawia, że gra gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Masthead Studios uruchomił tę postapokaliptyczną grę client w płatnej wersji w lutym tego roku, a już teraz zapowiedział zmianę shootera na wersję Free-2-Play. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na oficjalnej stronie gry, począwszy od pierwszego grudnia tego roku zostanie zniesiona opłata abonamentowa dla wszystkich, którzy już zakupili grę, a transformacja na darmowy model powinna nastąpić z początkiem roku 2012.

*Update z 10.02.2012*

Po roku od startu gry Earthrise wydawca Masthead Studios poinformował właśnie o zamknięciu serwerów i oficjalnym wyłączeniu gry. Wyjaśnienie takiego obrotu spraw wynika z tego, że zbyt wcześnie wypuszczona na rynek gra nie spełniła oczekiwań fanów gier MMO. Jeśli należycie już do spełeczności gry, będziecie musieli z dniem dzisiejszym pożegnać się z tym futurystycznym shooterem, jeśli nadal czekacie na Earthrise w wersji Free-2-Play, musicie uzbroić się cierpliwość, o ile darmowa wersja gry wogóle wystartuje. Zgodnie z oficjalną informacją wydawcy zapowiedziana darmowa wersja Erathrise zostanie uruchomiona, jednak tylko pod warunkiem, że znajdzie się inwestor lub wydawca zainteresowany przejęciem gry.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, Strzelanki, RPG
Earthrise ZdjęciaEarthrise Zdjęcia
Graj teraz
Typ:
Gry do pobrania
16latPolecamy:
od 16 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Earthrise Tags
  • gry do pobrania
  • gry na przeglądarkę
  • strzelanki
  • gry podobne do shakes